1. Головна
  2. /
  3. “Єдина школа”

“Єдина школа”

Розпорядження про долучення закладу до реалізації пілотного проекту “Єдина школа”

Посилання на електронний журнал для вчителів

Посилання на електронний щоденник для учнів та батьків

“Єдина школа” – це українське освітнє середовище, яке забезпечує школярів, їх батьків, вчителів та керівництво закладів освіти всіма необхідними інструментами для електронної та автоматизованої роботи. Український сервіс “Єдина Школа” має гриф “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН №1/11-9213 від 18.10.2019)”

Дана платформа  переводить в електронний формат усі процеси, які досі відбуваються на папері і навіть більше. Доступ до системи матимуть вчителі, учні та батьки за допомогою звичайного додатку у смартфоні. Батьки таким чином отримують інтерактивний зв’язок з учителем і доступ до електронного журналу та щоденника. Вони можуть контролювати присутність своєї дитини на уроках та стежити за її успішністю. Все як раніше, але тепер у гаджеті й з доступом 24/7.

Електронний журнал автоматизує більшу частину роботи вчителя з ним. У результаті, вчитель має більше часу на пошук інформації до уроку та індивідуальну роботу з учнями. Щодо останнього, то це також передбачено платформою. Через опцію зворотнього зв’язку вчитель має більш розширену можливість керувати навчальним процесом та допомагати учням з їх завданнями.
Велика перевага системи в тому, що вона відповідає викликам карантинних обмежень і дозволяє проводити уроки онлайн. Адже для того, аби проконтролювати присутність і залученість учня до процесу, фізична присутність на уроці не потрібна.