1. Головна
  2. /
  3. Про заклад
  4. /
  5. Педколектив

Педколектив

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

  • Черній Олена Віталіївна, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Євтушенко Лариса Віталіївна, спеціаліст вищої категорії, вчитель- методист
  • Бойко Оксана Григорівна, спеціаліст вищої категорії, вчитель- методист
  • Саламатіна Ольга Миколаївна, спеціаліст вищої категорії
  • Артюх Світлана Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Мошенець Олена Анатоліївна, спеціаліст  першої категорії
  • Дерій Лариса Григорівна, спеціаліст першої категорії
  • Лисечко Тетяна Миколаївна, спеціаліст першої категорії
  • Кубатко Тамара Василівна, спеціаліст першої категорії
  • Сушко Іван Вікторович, спеціаліст другої  категорії
  • Бояркіна Катерина Олександрівна, спеціаліст
  • Бояркіна Єлизавета Олександрівна, спеціаліст
  • Торбік Вікторія Вікторівна, спеціаліст
  • Приходько Іванна Василівна, спеціаліст

Методичне об’єднання вчителів іноземної мови

Вчителі німецької мови:

  • Барановська Анна Миколаївна, спеціаліст
  • Кокоріна Ірина Юріївна, спеціаліст

Вчителі англійської мови:

  • Гунько Людмила Віталіївна, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Кривов’яз Антоніна Вікторівна, спеціаліст першої категорії
  • Крамська Олена Юріївна, спеціаліст першої категорії
  • Кайда Анна Віталіївна, спеціаліст

Методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

  • Мордашова Ольга Миколаївна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
  • Червотока Ірина Іванівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії,старший учитель
  • Німченко Ірина Вікторівна учитель української мови і літератури, спеціаліст першої категорії
  •  Проценко Наталія Василівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст першої категорії
  • Клепка Олена Вікторівна, учитель зарубіжної літератури
  • Соляник Андрій Володимирович, учитель історії та правознавства, спеціаліст другої категорії
  • Слабко Євген Олексійович, учитель історії та правознавства,спеціаліст

Методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу наук

  • Юрченко Наталя Іванівна, учитель географії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
  • Симоненко Світлана Григорівна, учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
  • Карякова Марина Леонідівна, учитель біології, спеціаліст другої категорії
  • Кваснікова Антоніна Кузьмівна,учитель біології та основ здоров’я, спеціаліст першої категорії
  • Геращенко Віра Олексіївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
  • Носальська Ольга Василівна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії
  • Шинкарецька Оксана Іванівна, учитель математики та інформатики, спеціаліст вищої  категорії
  • Шинкарецький Євген Васильович, учитель інформатики, спеціаліст вищої категорії
  • Тичківська Тетяна Михайлівна, вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Методичне об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу та фізичної культури

  • Кузнєцова Вікторія Миколаївна, учитель образотвочого мистецтва, спеціаліст вищої категорії, вчитель- методист
  • Смокотіна Олена Миколаївна, учитель музичного мистецтва, спеціаліст другої категорії
  • Артюх Микола Іванович, учитель трудового навчання, спеціаліст І категорії
  • Борисова Зінаїда Павлівна, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої  категорії, старший вчитель
  • Сапронова Юлія Вікторівна, учитель фізичної культури, спеціаліст другої категорії
  • Сененко Дмитро Васильович, учитель фізичної культури, спеціаліст
  • Пльохова Катерина Юріївна, вчитель хореографії, спеціаліст першої категорії

Методичне об’єднання вчителів – асистентів у класах з інклюзивним та інтегрованим навчанням

  • Свись Людмила Анатоліївна, спеціаліст другої  категорії
  • Бикова Світлана Борисівна, спеціаліст другої  категорії
  • Бабик Лідія Матвіївна, спеціаліст другої  категорії
  • Спірідонова Ольга Григорівна, спеціаліст другої  категорії
  • Халус Людмила Григорівна, спеціаліст другої  категорії
  • Марченко Яна Сергіївна, спеціаліст
  • Магдич Лілія Леонідівна, спеціаліст другої  категорії
  • Новікова Ірина Валентинівна, спеціаліст другої  категорії
  • Вілямовська Євгенія Євгенівна, спеціаліст